Transport międzynarodowy oraz krajowy.

Kilka słów o nasO firmie

POLMEX jest firmą transportową

rozwijającą kompleksową obsługą dostaw na rynku krajowym jak i zagranicznym. Od 1998 roku pracując w różnych warunkach jak i z wymagającymi kontrahentami zdobyliśmy nieocenione doświadczenie w branży transportowej, wiemy, co znaczy pewność, zaufanie i bezpieczeństwo. Jesteśmy elastyczni, konsekwentni i ukierunkowani na najwyższą jakość świadczonych usług w konkurencyjnych cenach. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania stawiane przez konkurencyjny rynek.

Zaplecze naszej firmy mieści się w Chrzanowie k/Ełku, gdzie znajduje się ogrodzony, strzeżony i monitorowany plac. Można na nim pomieścić 100 zestawów: ciągnik plus naczepa. W 2012 r. dzięki wsparciom funduszy europejskich otworzyliśmy nowoczesny warsztat o powierzchni 1000m2. Nowo otwarty serwis jest wyposażony w najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny i serwisowy renomowanych marek, 6 stanowisk naprawczych, myjnię samochodową i stację diagnostyczną. Na terenie zakładu znajdują się dodatkowo 4 stanowiska naprawcze, serwis urządzeń WEBASTO, wulkanizacja samochodów ciężarowych.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wypracowanymi przez nas metodami pozwoliło nam na indywidualne podejście do klienta. Staramy się zatem traktować każde zlecenie jako usługę dedykowaną. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas usług, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Przetrwanie na rynku oraz ciągły rozwój zapewniła nam rzetelność oraz umiejętność podejmowania strategicznych decyzji.

Zapraszamy do współpracy!

Dobro klienta jest dla nas priorytetem, a jego zadowolenie – wyznacznikiem efektywności