Transport międzynarodowy oraz krajowy.

Staramy się dbać o najdrobniejsze szczegółyStawiamy na jakość

Stawiamy na jakość przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Staramy się dbać o najdrobniejsze szczegóły. Ta precyzja w działaniu to najważniejszy element naszego sukcesu, który przekłada się na jakość i ekonomikę.

Przetrwanie na rynku zapewniła nam rzetelność, sumienność oraz umiejętność podejmowania strategicznych decyzji w wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Wszystkie te cechy wzmacniają naszą pozycję do dnia dzisiejszego. Budujemy długofalowe relacje z kontrahentami, oparte na zaufaniu i lojalności.

Zgodnie z naszą polityką jakości dobro klienta jest dla nas priorytetem, a jego zadowolenie – wyznacznikiem efektywności.

Firma Polmex jest firmą transportową specjalizującą się przede wszystkim w obsłudze międzynarodowego transportu drogowego w różnych kierunkach Europy.

Nasze doświadczenie połączone z ugruntowaną pozycją w branży transportowej oraz profesjonalna obsługa to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelności wykonywanych usług, bezpieczeństwa powierzonych ładunków, oraz terminowości dostaw. Mamy nadzieję, że Państwo również docenią naszą solidność, profesjonalizm i kwalifikacje. A nasze doświadczenie, które łączy się z elastycznym i poważnym podejściem do każdych, nawet najbardziej indywidualnych potrzeb klienta, zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa każde zapytanie frachtowe, a w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Dobro klienta jest dla nas priorytetem, a jego zadowolenie – wyznacznikiem efektywności